Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çısoy bir Marifet Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çısoy en mefret oranda ilaç karınerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu mefret adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği vadiı abartmak talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun haber acıarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen esasarı fehvaında ülkesini temelli söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı esasvurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında artık reel bir mütehassıs olmasıyla müşterek kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise umum beyninde en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Herifı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla körpe ustalıklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse dahi katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek başlamak üzere tedavi yönünde geliştirdiği dahişkeleri keşfederek insanlık geçmişine mefret bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tespit etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (huzur hasiyet) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı alınmıştır. Eksiksiz çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birbir hayli şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey çelteksıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca dahişkenin yanında insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta huzurıkların geçmesi karınin belirli bir mevsimı beklesek dahi birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile karınerisinden amelî bir şekilde tedavi edebilmek karınin bu kullanılıyor. Başkaca seksüel ustalıklev bozukluğunu da tedavi kılmak karınin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış felakete karşı mukavim ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent esasvurularının 2000 adetine yakının adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı ustalıkleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her mevsim kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri aile istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına yapılabilecek en gerçek katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da mefret gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde taraf vadi gayrı bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir oranda farmasötik dahieğlenceli patentinin adalet sahibi olması ve esasvurusunu ilk yapan eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın üs ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çdüzenışmalarını temelli oylumluleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbir hayli posta Türkiye Yılın Marifet Herifı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil el haricinde kısaca global anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların muhaliflığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile müşterek körpe ustalıklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birbir hayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda taraf vadi bir değerli sahası ile müşterek esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan mesabe yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî teminat olarak ustalıktiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.ab ve 18.06.2020 eser tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada ufuklerine taraf verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret ulanmış mesabe mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise katıksız malzeme yapısındaki manasızluklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf vadi inceliklara gereğince üste, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir