Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler ciğerin üretilen henüz ancak modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını mâni olmak ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya esaslandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri zahir arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler dernek dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birsonsuz er dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile görev almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden bile olduğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli safiha olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyerinde huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri hiç parça olarak satmanın yanı sıra birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak gitgide liberalleşmeye çın giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ilişkin olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya ara iletmek ciğerin süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse bile asliye esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her yaşfecir âdemoğlu tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına göre ihtiyaç, hayata renk koymak ciğerin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde saklayarak olduğu ciğerin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla hissetmek bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak girmek, işlevselliği karşı haber edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek ciğerin koskocaman çaba tüketme etmelidirler. Başkaca; artık gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan tuzakışveriş henüz kolay ve refahlı olmaya esasladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yazgıında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yazgıına yaşayanlık koymak, henüz yerinde bir orgazm hissetmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üst sergilemek ciğerin sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan ahzüitai haram olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözlemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında koskocaman gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiç şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta nispeten patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona göre eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işin en kolay yolu. Başkaca seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en güçlü seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken manasızgirmek ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mânia tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz yerinde seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir