Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Veri Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile lisan eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir başarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal mesuliyet projeleri alanlarında birokkalı muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir diğeri bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak yer yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün indinde hassaten geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda yer yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içinde, Bilinçli Kırayler sosyal mesuliyet projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, dinçlerin terbiye ve kültür düzındaki gereksinimlerinı içinlamaya müteveccih çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde kuruluşlandırdığı Bilinçli Kırayler hareketi ile Üniversite dinçlerinden, ortaokul öğrencilerine derece cümle bu kuruluşlanmanın içinde bulunarak, faydalı çalışmalerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milel kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş âdemıdır ve iş sundurmaında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. üste farklı alım ve yapılarda riyaset pozisyonlarında da deli dolu olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal mesuliyet ve pediatri düzındaki çalışmalarını hüküm kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal mesuliyet projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş sundurmaındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çalışmaları, dinçlerin terbiye ve kültür düzındaki gereksinimlerinı içinlamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi dinçlerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir