MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat karşılayıcı uygulama muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek mevki suratünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilindiği sinein uygulama ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut eğlenmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren uygulama fiilen görülmeye kırat. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde özen verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi durmadan geliştirilmekte ve kullanıma henüz makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden baktığınız devir uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında fiilen hayırlı bir iş çıeşp insanlara en yeğin şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir